בחרו עמוד

 Rupert Neve Designs – יבואן רשמי

רופרט ניב (1926-2021) מהנדס אלקטרוניקה ויזם מחלוצי תעשיית הסאונד האולפני היה אחראי במו ידיו על המיקסרים והציוד האולפני הטוב מסוגו בעולם, רופרט השאיר אחריו מורשת רבת שנים עם עשרות מוצרים שהפכו תוך זמן קצר לסטנדרט הבלתי מעורער של התעשייה המקצועית , שעליהם גם זכה בפרס מפעל חיים ב-1996 ותחתיהם עברו הלהיטים הכי גדולים בתעשיית המוזיקה – מהביטלס עד ביונסה . אין אחד שלא שמע את השם או נחשף לאחד המוצרים המדהימים והצבעוניים של רופרט . בשנת 2005 ייסד והקים את חברת Rupert Neve Designs שמציעה מגוון מוצרים רחב הנותן דגש לציוד איכותי ביותר ומקצועי בסטנדרט עולמי קדם מגברים , מיקסרים , קומפרסורים , ממירים ועוד.

בשנת 2021 נפטר רופרט ניב – בגיל 94 מורשתו ומוצריו יישארו לנצח .

די אנד די הינה נציגה רשמית והיבואן הבלעדי בארץ למוצרי Rupert Neve Designs .

D and D
רח’ שטיבל 6 , תל אביב
03-5620220

הדרכות:
חברת D-AND-D היא החברה היחידה בישראל המעניקה ללקוחותיה הדרכה אישית מתנה ללא חיוב לכל רוכשי כרטיסי RME באולפני D-AND-D.
ההדרכה ניתנת על מנת שמשתמשי RME בארץ יפיקו את המירב מהטכנולוגיה הגבוהה בעולם.
ניתן לבחור בשיעור באורך 45 דקות או שני שיעורים מחלקים למחצית מזמן הדרכה רגילה

חברתינו בונה מאגר של כל לקוחות RME בישראל על מנת לספק להם מידע חדש הזמנות לסמינרים ועדכוני תוכנה.  הינכם מוזמנים לשלוח לנו מייל: studio@dandd.co.il  על מנת שנוכל לתת לכם שירות טוב יותר:  יש לציין את הפרטים הבאים: שם בעל המוצר, טלפון נייד, מייל, דגם המוצר, המספר הסידורי של המוצר ותאריך הרכישה.

מחירים באינטרנט:
לאחר בדיקה מעמיקה באינטרנט נוכחנו לדעת שמחירי RME בישראל זהים למחירים באירופה ובאמריקה באתרי האינטרנט.  בחישובים לגבי רכישת מוצר RME דרך האינטרנט עליכם  תמחר לפי הנוסחה הבאה:  עלות המוצר + 15% מס קניה + 100-150$  דמי הובלה וביטוח ( תלוי במוצר) + מע”מ.
כאשר הינכם מחשבים את הרכישה תיווכחו לדעת שהמחירים בישראל זהים ואף נמוכים מהמחירים בחו”ל.

רוכשי כרטיסי MADI ומשתמשי מחשב מסוג PC שימו לב.
חברתנו אינה לוקחת אחראיות על תפקוד כרטיסי MADI במחשבים ניידים או נייחים מסוג PC או MAC שאינו עדכני.
מכיוון שבתקופתנו הטכנולוגית ניתן להרכיב מחשב ממגוון רחב של חלקים/יצרנים אשר חלקם מיוצרים באיכות סינית ירודה, ולכן אחראיות הלקוח היא לבדוק האם המחשב בו הוא מתכוון להשתמש אכן מתאים לכרטיס הקול על מנת למנוע אי נעימות לאחר הרכישה