בחרו עמוד

Dynacord ProMatrix 6000

ה- ProMatrix 6000 הינה מערכת כריזה ייחודית , המיועדת לשלל צרכים ובינהם פינוי חרום ממקומות ציבוריים (בעלת תעודות) והינה בעלת אייכויות צליל גבוהות מאוד ומשובחות, תודות לממירי אנלוג לדיגיטל משובחים בעלי נתוני יחס אות לרעש נמוכים מאוד (SNR). ארכיטקטורת המערכת מאפשרת גמישות רבה בקונפיגורציות שונות מה שהופך אותה לאידאלית עבור ישומי מתקני ספורט, מלונות ומוסדות חינוך שונים. וכאמור הכל בשילוב איכויות צליל של מערכת הגברה משובחת, כך שניתן להשמיע בה מוסיקת רקע במלונות ו\או מסעדות.


PMX-4CR12

קונטרולר המנהל ומכיל את כל ההודעות ומעמיד אותן בהכן לשליחה. מעבד, מפקח ומנהל את כל פונקציות השליטה לכלל המערכת. 2 ערוצים ותכולה של 85 דקות אודיו בנפח האחסון. יחס אות לרעש מעולה של 106dB וצריכת חשמל נמוכה ביותר.

PMX-2P500

מגבר בתצורת Class D עם הספק של 500W עבור מערכת ה- Promatrix , המגבר מפוקח ע”י המערכת בכל עת. מיתרונותיו הבולטים: צריכת חשמל נמוכה במצב המתנה, יחס אות לרעש מצויין של 104DB וכניסה יעודית לכל ערוץ.

PMX-20

הרחבה למערכת ה- Call Center מכילה כ- 20 מתגים שכל אחד מהם בעל 2 לדים לאינדיקציית פעולה. הכותרות מעל כל מתג ניתנות לשינוי בכל עת בקלות. ניתן להשתמש בהרחה על שולחן או על מעמד.

PMX-15

ה- PMX-15 הינו ה- Call Station – מערכת הבקרה של מערכת ה- Promatrix 6000. באופן סטנדרטי משולב בה מיקרופון הגוסנק יחד עם סוכך רוח ומערכת ניטור קבועה. סה”כ של 20 מתגים, צג מואר ומערכת רמקולים אינטגראלית

יתרונות בולטים:
לד אינדיקציה למצב “הכרזה”, מקלדת מספרית מובנית, מתגים רכי הפעלה וניתן לשרשר עד 5 הרחבות למערכת. מערכת ה Call Center מגיעה עם 5 מצבים מתוכנתים מראש ועוד כ- 15 הניתנים לתכנות, כאשר לכל מתג יש 2 לדים צבעוניים לאינדיקציה. לכל מתג יש כותרת הניתנת לשינוי בקלות עם הסרת החיפוי השקוף.