בחרו עמוד

Electro-Voice


חברת Electro-Voice מייצרת ומפתחת מערכות סאונד מקצועיות במשך למעלה מתשעים שנה. אולי בשל כך היא גם הידועה ביותר בעולם אשר נתפסת על ידי כל טכנאי סאונד כחברה בעלת שם המייצרת מוצרים איכותיים ואמינים המיוצרים בגרמניה וארה”ב.

חברת BOSCH העולמית רכשה את הקונצרן EVI-TELEX, מהיום הקונצרן יקרא

BOSCH COMMUNICATIONS SYSTEMS EVI Audio

תחומי הפיתוח של החברה:

• רמקולים מוגברים.

• רמקולים תיקרתיים.

• רמקולים פסיביים.

• רמקולים תת מימיים.

• מגברים, מגברי שנאי קו, מגברים.

• מגברים ממותגים נשלטי DSP.

• פרוססורים דיגיטאליים.

• מיקרופוניים קווים ואלחוטיים.

חברת E.V היא סיפור הצלחה אמריקאי טיפוסי:

היא הוקמה ב1927 ע”י אל קאן ((Al Kahn ולו בירג’יס (Lou Burrughs) ע”י בניית מערכת כריזה למאמן כושר בבית ספר… האיכות והמקצועיות של החברה ואנשיה הטיסה אותה אל הצמרת במהירות מסחררת. כיום, חברת E.V היא החברה הדומיננטית בעולם בתחום האודיו המקצועי .

חברת E.V מוכרת לנו החל מהשנים הראשונות של מלחמת העולם הראשונה, כאשר מיקרופוני E.V היו מותקנים במערכות הטנקים של צבא ארה”ב במהלך מלחמת העולם השניה ומשם למיקרופון המפורסם שדיווח לנו מהירח: “צעד קטן לאדם – צעד גדול לאנושות”.  בשנות ה- 50 וה – 60, שבהם שמענו את פרנק סינטרה שר עם מיקרופוני E.V ומאז ועד היום אצל הלהקות הגדולות בעולם: האבנים המתגלגלות, R.E.M ואפילו במופע הגדול בעולם של LIVE 8.

חברת E.V היא אחת משלושת יצרני הרמקולים (אלמנטים( המובילים והגדולה בעולם אשר מייצרת לעצמה את האלמנטים עבור הרמקולים שברשותה. פיתוח האלמנטים נעשה במעבדות הגדולות בעולם הנמצאות בגרמניה וארה”ב.

בשנת 1934, המציאה E.V את טכנולוגיית המיקרופון HUM BUCKING COIL מאז ועד היום מרבית חברות המיקרופונים המובילות בעולם מבססות ובונות את המיקרופונים שלהן בהתבסס על טכנולוגיה זו.

בנוסף לטכנולוגיית VARIABLE –D- MICROPHONE TECHNOLOGY שפותחה בשנת 1954 בנוסף חברת E.V פיתחה את טכנולוגיה המניפול (טכנולוגיה אשר קיימת גם ברמקולים וגם בסאבוופרים)נמצאת היום חברת E.V בפוזיציה של מונופול בתחום הרמקולים והסאבוופרים ברוב חברות הרמקולים בעולם.של חלק גדול מחברות הרמקולים המובילות בימנו בתחום המקצועי והביתי.  רובם מבוססים עפ”י ההמצאה הטכנולוגית של E.V טכנולוגיית המניפול.

חברת E.V העולמית ידועה בביצועי התקנות העילאיים שלה המתבצעים בקנה מידה בינלאומי: לפני כשלוש שנים החברה תכננה והתקינה את כל מערכות הסאונד באולימפיאדת אתונה – יוון. לפני כשנה התקינה התקינה את מערכות הסאונד המתקדמות בעולם בשדה התעופה של פרנק פורט גרמניה.

השנה חברת E.V מתקינה את כל מערכות הסאונד היחידות במינן והידועות באיכותן שטרם נשמע בכל אצטדיוני WORLD CUP 2006 בגרמניה.

כתובת החברה בחו”ל: http://www.electrovoice.com