בחרו עמוד

Audient iD14

כרטיס קול חיצוני (USB2.0) נייד ואיכותי | 2 כניסות (ניתן להרחבה) ו-4 יציאות

ה- Audient iD14 הינו כרטיס קול בממשק USB2 המתהדר בשני קדם-מגברים למיקרופון מסוג Class A, וממירי Burr Brown איכותיים. כניסת כלי הנגינה (D.I) הינה מסוג JFET (טרנזיסטור המאפשר מעבר זרם בכל עת בשעריו והבקרה הינה בקרת מתח – מתבטא ברכיב עם עושר הרמוני לאותות המוגברים דרכו), יציאת מוניטורים ראשית בעלת בקרת שליטה, ממש כפי שקיים בקונסולות גדולות. יציאת האוזניות עצמאית (3-4), ובעלת הגברה מסוג AB. ה- Audient iD14 נשלט באמצעות תוכנת מיקסר וירטואלי מונע DSP. תוכנת המיקסר שלו מאפשרת ניטור בעכבה (לייטנסי) אפסית. למעוניינים בהרחבות עתידיות, ה- Audient iD14 ניתן להרחבה באמצעות כניסת ADAT. המארז מתכתי, קומפקטי וניתן להפעילו במתח ה- USB של המחשב, מה שהופך אותו לנייד ובן לוויה אידאלי ללפטופ. החיבוריות חוצה פלטפורמות – MAC – מק (Class compliant) ודרייבר ASIO ו WDM לחלונות בגרסאות 7 ו- 8

Audient הינה יצרנית של קונסולות בקנה מידה גדול, ואחת הבודדות המשלבות את אותו תכנון קדם-המגברים מסוג Class A של הקונסולות הללו, בכרטיסי הקול שלהן. כך שלמעשה ניתן לומר שלא משנה אם אתם באולפן עם קונסולת Audient או בדרכים עם ה- iD14, בכל אחד מהמקרים, עדיין תקבלו את אותם מאפייני צליל של Audient. הקדם-מגבר למיקרופון של Audient, פותח ע”י דיויד דירדן האגדי ועבר 18 שנות אופטימיזציה של נסיון ויצור, ונמצא בשימוש באלפי אולפנים מקצועיים ברחבי העולם.

המיקסר הוירטואלי של ה- Audient iD14, משמר את פשטות ההפעלה, ממש על פי עקרון העיצוב עליו מתבסס הכרטיס. בין אם אתם מבצעים סיכום כלשהו, או משתמשים בבקרת הניטור הגמישה של הכרטיס, ה- iD14 משלב בחכמה את החומרה והתוכנה שלו, על מנת להקל עליכם את תהליך ההקלטה ולאפשר לכם להתמקד במה שחשוב יותר… המוסיקה שלכם!

ה- iD14 בעל מה שמכונה ב- Audient טכנולוגיית ה- Scroll Controll. בנגיעת מתג, האנקודר של הווליום הופך לשלט חכם בתוכנת ה- DAW שלכם, או בכל פלאג-אין ובכל פרמטר שתבחרו. גם בתוכנת הכרטיס עצמו ו\או לחילופין בספריית נגן ה- iTunes לטובת דפדוף בספריות המוסיקה שלכם. בכל רגע נתון בו העכבר מרחף על פרמטר כלשהו בתוכנה כלשהי, האנקודר משנה פרמטרים ע”י סיבובו. באם תבחרו שלא להשתמש בפונקציית ה- ScrollControll האנקודר מאפשר שליטה בכל אחד מהפרמטרים: הנחת (DIM), חיתוך פילטר (CUT), היפוך פאזה, מצב מונו, Talkback ו- Cue Mix monitoring, ממש כפי שאחיו הגדול , ה-iD22 עושה.

מעוניינים להקליט תופים? אין בעיה.. ה- Audient iD14 יכול לגדול. באמצעות חיבויריות ADAT תוכלו לחבר אליו כל ממיר או את ה- ASP800 של החברה שיאפשר תוספת של 8 כניסות קדם-מגבר למיקרופון.

ה- Audient iD14 בעל ביצועים של קונסולות גדולות ומפוארות, במארז קומפקטי ואלגנטי, והוא אחד מכרטיסי הקול הניידים, המרשימים והפונקציונליים שיש כיום.

לאתר Audient לחצו כאן


ה- iD14 בעמוד החנות