בחרו עמוד
מבצע!
NANOFACE-fr
nanoface-cableNANOFACE-back

ALVA NanoFace

1,500 ₪ 850 ₪

קטגוריות: , ,

תיאור מוצר

4 כניסות אנאלוגיות מתוכם 2 מצוידות בפרה אמפים איכותיים עם מתח פאנטום. ומאפשר הקלטה של כמה ערוצים בו זמנית כמו-מיקרופון, גיטרה חשמלית וסינטיסייזר סטיראופוני, ה- NanoFace מגיע יחד כניסת- Hi-Z \ INSTRUMENT אשר ניתנת לשימוש בכל אחת מהכניסות האנאלוגיות. מכשיר אופטימלי לסשן ספונטני יחד עם לפ-טופ ללא צורך בציוד נוסף ל-LIVE או לחזרות. 4 יציאות אנאלוגיות בעלות נתוני רעש עצמי ו-HEADROOM מרשימים ביותר סאונד איכותי לאודיופילים שבינכם, ופשוט להזנה אל 2 מקורות שמע סטיראופונים שונים בו זמנית כמו מוניטורים ואוזניות. הסיגנל מיציאות 1/2 בקלות מנותב אל יציאות 3/4 ולהתאמה נפרדת.

בנוסף יציאות וכניסות דיגיטאליות בפורמט SPDIF. מה שהופך את ה-NanoFace למושלם לחיבור יחד עם קומפקט דיסק בעל יציאה דיגיטאלית, מכשיר אפקטים דיגיטאלי או לחיבור לרסיבר בעל כניסה דיגיטאלית.

המכשיר הינו קומפקטי מאוד במידותיו ומשקלו הקל הרבה יותר ממשקים אחרים המציעים הרבה פחות מבחינת מפרט כניסות/יציאות ואיכות סאונד, ה-NanoFace מושלם עבור מוסיקאים ו-DJs אשר רוצים אולפן הקלטות לא רק בבית אלא גם בדרכים מבלי להתפשר בנוחות והכי חשוב באיכות!

תומך USB-2 וגם USB-3 ומקבל צריכת חשמל מלאה מהמחשב ללא כל צורך בספק כוח חיצוני! ה-NanoFace קל מאוד לתפעול ונותן שליטה על כל הפרמטרים שלו כמו: ווליום ראשי,ווליום לאוזניות,עוצמת כניסה (פרה אמפ) ומתח פאנטום- כל אלה ניתנים לשליטה על מהמכשיר עצמו! ללא כל צורך להשתמש במקלדת או העכבר של המחשב!!!

התוכנה מגיעה עם תוכנת העריכה SAMPLITUDE X SILVER והחל מה-1/3 ניתן להוריד תוכנת שליטה לדרייבר של הכרטיס מהאתר של ALVA.

כניסות/יציאות:

אודיו:6 כניסות + 6 יציאות

מידי: כניסה אחת + 2 יציאות

4 כניסות/יציאות אנאלוגיות

2 כניסות/יציאות דיגיטאליות SPDIF (ערוצים 5/6)

2 פרה-אמפים יחד עם מתח פאנטום לכל אחד (כניסות 1/2)

1 כניסת Hi-Z Instrument הניתנת לשימוש בכל אחת מהכניסות האנאלוגיות (1-4)

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לחוות דעת “ALVA NanoFace”